شماره تماس : 09206306407
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
قیمت

صندلی‌های غیر هم‌شکل برای میز ناهارخوری!!!

صندلی‌های غیر هم‌شکل برای میز ناهارخوری!!!

 

یکی از ایده های جالب توجهی که می توان در این زمینه ارائه کرد، استفاده از صندلی های متفاوت با طراحی های غیرمشابه برای میز ناهارخوری است. شاید چنین ایده ای در ابتدا عجیب به نظر برسد، اما مطمئنا اگر نمونه هایی که از این مدل وجود دارد را ببینید، حتما جذابیت هایی این طرح برایتان بیشتر خواهد شد.

چرا به کارگیری صندلی های متفاوت جذاب خواهد بود؟

 

اگر می خواهید برای طراحی میز ناهارخوری خود مدل منحصربفردی داشته باشید، بدون شک استفاده از صندلی های غیرمشابه یکی از بهترین راهکارهایی است که می توانید در نظر داشته باشید. همچنین پیاده کردن این ایده برای دکوراسیون، می تواند هیجان بیشتری در فضای داخلی شما ایجاد کند و ظاهر خاص تری به محیط منزل شما ببخشد.

 

طراحی هایی که در آنها همه چیز در هماهنگی کامل با یکدیگر است و تشابه و تقارن حرف اول را می زند، تقریبا ایده ای قدیمی است. این روزها اکثر افراد حرفه ای سعی می کنند تمام اجزای دکوراسیون را خودشان انتخاب کنند و به جای استفاده از ست های آماده، خودشان همه چیز را در کنار یکدیگر قرار می دهند. این کار به خودی خود می تواند به مسئله ای چالش برانگیز تبدیل شود.

 

چگونه این ایده را پیاده کنیم؟

 

ترکیب طرح های مختلف و کنار هم قرار دادن صندلی های متفاوت شاید چندان کار ساده ای نباشد. برای این منظور باید کمی بیشتر روی خلاقیت و سلیقه خودتان تکیه کنید. در عین حال برخی قوانین و نکته هایی در این زمینه وجود دارد که بهتر است بدانید و به آنها توجه کنید تا بتوانید این ایده را به بهترین شکل پیاده سازی نمایید. اگر در چیدمان این وسایل دچار اشتباه شوید، ممکن است تنوع در طراحی صندلی ها، نتیجه ای معکوس به دنبال داشته باشد و طراحی دکوراسیون را با مشکل مواجه کند.

مطالب مشابه
چگونه از رنگ تیره برای بروز کردن دکوراسیون اتاق‌ها استفاده کنیم؟

 

به ارتفاع صندلی ها توجه کنید

 

زمانی که از چند نوع صندلی مختلف استفاده می کنید، حتما به ارتفاع آنها از سطح زمین توجه کنید. مطمئنا برای پیاده کردن این روش از طراحی، بایستی روی رنگ های مختلف و سبک های متفاوت تمرکز کنید. به همین دلیل ممکن است از ارتفاع صندلی ها غافل شوید و پس از خریداری صندلی های مورد نظرتان متوجه شوید که ارتفاع نشیمنگاه این صندلی ها پیش از حد تصورتان کم است. تمام صندلی هایی که انتخاب می کنید باید ارتفاع یکسانی داشته باشند.

 

در بین صندلی های مختلف به دنبال وجه تشابه باشید

 

گرچه استفاده از صندلی های مختلف، نیازمند به کارگیری طراحی های متفاوت است، اما این موضوع به معنی تفاوت های خیلی زیاد نیست. به عبارت دیگر بایستی صندلی هایی که در دکوراسیون ناهارخوری به کار می برید، وجه تشابهی با یکدیگر داشته باشند. این وجه تشابه، عاملی است که موجب ارتباط میان المان های دکوراسون می شود و می تواند دربرگیرنده ویژگی های مختلفی همچون جنس و متریال، رنگ و دیگر شاخص های ظاهری و تناسبی باشد. به یاد داشته باشید که تفاوت های خیلی زیاد می تواند گیج کننده باشد و روی نتیجه نهایی کا، تاثیر منفی بگذارد.

 

در این میان سه نوع انتخاب مختلف می توانید پیش رو داشته باشید:

 

صندلی های یکسان با رنگ های مختلف

طراحی های مختلف، با رنگ یکسان

طراحی های مختلف با طیف رنگی مشابه یکدیگر

استفاده از صندلی‌های غیرمشابه برای میز ناهارخوری

 

با اطلاع از این نکته های پایه ای، می تواند تجربیات مختلفی را آزمایش کنید و بهترین نتیجه را برای کار خود بدست آورید. تنها نکته ای که باید همیشه در ذهن داشته باشید، توجه به ارتفاع یکسان صندلی ها و یافتن وجه تشابهی میان آنها است. به این ترتیب با وجود تفاوت هایی که در طراحی برمی گزینید، میان انتخاب هایتان پیوندی برقرار خواهد شد. بقیه ماجرا به سلیقه خودتان و خلاقیتی که در کار وارد خواهید کرد، بستگی خواهد داشت.

مطالب مشابه
اجرای فرش موزاییک
بازکشت به بالا