شماره تماس : 09206306407
موقعیت
سال ساخت
سایز گاراژ
متراژ زمین
قیمت

استیکر برای تزئین دیوار اتاق کودک و روش نصب و کندن

استیکر برای تزئین دیوار اتاق کودک و روش نصب و کندن

برچسب های دیواری، یکی از جدیدترین روش های تزئین دیوار در جهان می باشند، که به علت سهولت استفاده و سرعت نصب بالا و نیز قیمت مناسب جایگزین روش های متداول دکوراسیون داخلی شده اند. در این روش صرفاً طرح مورد نظر شما روی برچسب های رنگی برش می خورد و این برچسب ها مانند کاغذ دیواری دارای زمینه نیستند و همانند عکس برگردانی بزرگ، روی دیوار اتاق کودک یا سطوح دیگر چسبانده می شوند. این برچسب ها قابل شستشو بوده و در صورت لزوم، از روی دیوار برداشته می شود

آموزش نصب استیکر

 

استیکر چیست

روش نصب برچسب دیواری

 

روش نصب :

لوازم مورد نیاز جهت نصب استیکر و تزئین دیوار اتاق کودک :

۱- قیچی

۲- کاردک پلاستیکی ( به عنوان جایگزین می توانید از کارت تلفن استفاده نمائید )

۳- دستمال

 

نحوه نصب استیکر :

۱- سطح مورد نظر را در تمامی روش ها، ابتدا کاملا تمیز نموده، سپس قسمت های مختلف استیکر را به ترتیب اولویت، از کاغذ روغنی زیرین جدا نمایید. همانند عکس تکمیل شده موجود در بسته، با دقت روی سطح بچسبانید و پس از تکمیل شدن شکل نهایی، با دستمال محکم بر روی طرح کشیده تا جذب دیوار شود.

 

۲- در صورتی که سطح مورد نظر قابل شستشو می باشد، می توانید یک اسپری آب پاش را تا نیمه آب و ۲ قطره مایع ظرفشویی به آن اضافه نموده، سپس روی سطح را کاملا اسپری کنید. همزمان وقتی که استیکر را از کاغذ روغنی جدا می نمایید، پشت استیکر را نیز کاملا اسپری کنید. در این حالت استیکر به هیچ عنوان به خودش نمی چسبد و شما می توانید به راحتی آنرا روی سطح نصب نمایید. زمانیکه از تنظیم بودن آن اطمینان حاصل کردید، توسط کاردک یا کارت تلفن، کف را از زیر استیکر به بیرون هدایت کنید؛ تا جذب دیوار شود. پس از ۲ الی ۳ ساعت با یک دستمال نم دار آن را تمیز نمایید. ( این روش بهترین روش نصب است.)

 

 

برای کندن استیکر از روی سطح، از دو روش می توانید استفاده نمایید:

۱- گوشه ی استیکر را با ناخن بلند کنید و کم کم کل کار را بکنید.

 

۲- قبل از کندن، روی کار را سشوار با گرمای پایین بگیرید؛ که چسب زیرین نرم می شود و باید بلافاصله استیکر را بکنید؛ چون در صورت مکث دوباره سرد و سخت شده و به حالت اول بر میگردد.

 

 

استیکر خال خالی برای اتاق کودک

 

این استیکر ها بسیار جذابند و اگر قصد دارید دکوراسیون اتاق کودکتان را تغییر دهید، از این تصاویر می توانید ایده بگیرید؛ یا اگر قصد ساختن یک اتاق نو و جدید را دارید، حتما این طرح ها را مشاهده کنید. البته به رنگ بندی و نوع اشکال به کار برده شده در هر استیکر دقت کنید و می توانید از کودکتان نیز در انتخاب نوع اشکال نظر بخواهید.

 

استیکر طرح ستاره برای اتاق کودک

 

در انتخاب نوع استیکر جنسیت کودک شما نیز مهم است. پسر ها بیشتر به استیکر های با طرح ماشین و موتور و غیره علاقه مندند و دختران بیشتر طرح های رویایی تر و با رنگ های آرام تر را می پسندند.

بازکشت به بالا

دیدگاهتان را بنویسید